portal osiedli, dzielnic i miast

Tczew - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » remont mieszkania
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

remont mieszkania

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
martynaxx 
   

VIP


Wiek: 49
Dołączył: Pon Kwi 27, 2015 8:52
Posty: 1059
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Cze 07, 2016 14:11    Temat postu: remont mieszkania

Wszystko w domu, trzeba robić z głową. Ogólnie białe listwy bardzo fajnie wyglądają jeśli dobrze dopasujesz kolor ścian i odcień podłogi. Można bardzo fajnie zaakcentować przejście ze ściany do podłogi. W kuchni mamy czarne meble na wysoki połysk i to bardzo fajnie by współgrało, w przyszłym roku będziemy zmieniać podłogę i malować ściany, kto wie może zaszalejemy. W każdym razie raz na żywo widziałem takie mieszkanie z białymi listwami i to dość fajnie wyglądało, z tym, że tam całe mieszkanie odpicowane.
Zobaczcie sobie ich realizacje- PHU TECHSTOL.
mozajka 
   

Zaglądajacy


Wiek: 36
Dołączył: Pią Cze 10, 2016 14:26
Posty: 15
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Cze 23, 2016 14:54    Temat postu: Re: remont mieszkania

Trzeba przyznać że fajnie to wygląda. Akurat mam zamiar zrobić remont, ale pytanie jak wygląda z terminami.
_________________
wypożyczalnia dmuchańców
fotobudka na wesele
animacje dla dzieci
Franek33 
   

Zaglądajacy


Wiek: 40
Dołączył: Pon Lut 05, 2018 11:43
Posty: 16
Skąd: Giżycko

PostWysłany: Czw Lut 08, 2018 11:48    Temat postu: Re: remont mieszkania

na dobrego fachowca długo się czeka. Jak ktoś jest dostępny od już, to nie wróży nic dobrego
mariaa850 
   

Zaglądajacy


Wiek: 38
Dołączył: Pon Sie 13, 2018 10:44
Posty: 22
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 9:46    Temat postu: Re: remont mieszkania

No niestety to prawda i dlatego takie rzeczy trzeba planować ze sporym wyprzedzeniem. Ale kwestie typu malowanie zawsze załatwiamy sami, ale np. układanie płytek to już inny temat i tu lepiej brać fachowca.
ola_b92 
   

Bywalec


Wiek: 32
Dołączył: Śro Sie 08, 2018 15:42
Posty: 25
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto Sie 21, 2018 12:04    Temat postu: Re: remont mieszkania

Potwierdzam, że na dobrą ekipę trzeba poczekać. A niestety takich fachowców samozwańców wcale nie brakuje. Jak ja remontowałam mieszkanie , to musiałam wziąć sobie ekipę z polecenia i przed rozpoczęciem prac staraliśmy się ustalić dokładnie zasady współpracy.
Pamiętajcie tez że nie wszystko jest winą fachowca -w starym budownictwie można natrafić na wiele niespodzianek i przeszkód.
fionka34 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Pon Gru 09, 2019 23:21
Posty: 309
Skąd: stąd

PostWysłany: Nie Sty 19, 2020 8:44    Temat postu: Re: remont mieszkania

martynaxx napisał:
Wszystko w domu, trzeba robić z głową. Ogólnie białe listwy bardzo fajnie wyglądają jeśli dobrze dopasujesz kolor ścian i odcień podłogi. Można bardzo fajnie zaakcentować przejście ze ściany do podłogi. W kuchni mamy czarne meble na wysoki połysk i to bardzo fajnie by współgrało, w przyszłym roku będziemy zmieniać podłogę i malować ściany, kto wie może zaszalejemy.


Brzmi jak ciekawe wnętrze Wink Mi się również marzą meble na wysoki połysk, ale w białym kolorze. Chcemy je ustawić w salonie, jakoś nie widzę ich w kuchni. Zostanie mi jeszcze tylko gabinet do wyposażenia. Jestem tłumaczką, więc muszę kupić z trzy. Znalazłam ciekawą ofertę regałów w sklepie https://sklep.akord.net.pl/37-regaly-biurowe. Cena również mi odpowiada. Podoba mi się ten model z jednym skrzydłem zamkniętym. Interesujące rozwiązanie.
todarek12 
   

Zaawansowany Forumowicz


Wiek: 31
Dołączył: Czw Gru 10, 2020 14:51
Posty: 331
Skąd: Gdańsk-Wrzeszcz

PostWysłany: Pon Mar 01, 2021 10:19    Temat postu: Re: remont mieszkania

Na remont to folia stretch na pewno się przyda. Dzięki niej żadne z cennych elementów wystroju nie ulegną zniszczeniu Smile
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama