portal osiedli, dzielnic i miast

Tczew - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Dobry prawnik
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Dobry prawnik

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Gumisss 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Czw Kwi 11, 2019 16:56
Posty: 10
Skąd: Gdańsk-Wrzeszcz

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 14:27    Temat postu: Dobry prawnik

Potrzebny dobry prawnik do firmy, która zajmie się kwestią prawną. Najlepiej jakaś sprawdzona i doświadczona kancelaria prawna. Podobno https://kancelariafortis.pl/ działa na rynku od wielu lat i są bezkonkurencyjni. Też tak uważacie? Mieliście kiedyś z nimi do czynienia? Pamiętajcie, że dla mnie liczą się tylko najlepsze opcje – nie chcę marnować czasu na nietrafione rozwiązania!
kewlar1 
   

Forumowicz


Wiek: 40
Dołączył: Wto Paź 18, 2016 18:56
Posty: 192
Skąd: Kielce

PostWysłany: Czw Sie 29, 2019 20:19    Temat postu: Re: Dobry prawnik

W Tczewie chyba mec. Cejrowski ma największe uznanie i doświadczenie w sprawach z wielu dziedzin prawa. Może warto skorzystać z jego doświadczenia?
Piernikowa 
   

Zaglądajacy


Wiek: 44
Dołączył: Pon Lis 26, 2018 20:14
Posty: 13
Skąd: Wrocławia

PostWysłany: Czw Cze 18, 2020 7:13    Temat postu: Re: Dobry prawnik

Jeśli szukasz specjalisty od prawa administracyjnego, to polecam panią Magdalenę Adamczewską- http://www.adamczewska.com.pl/ . To radca prawny, który od lat zajmuje się właśnie tą dziedziną prawa i ma doświadczenie w pracy z różnymi urzędami. Jest osobą dyskretną, konkretną, dbającą o dobro klienta. Wszystko ci dobrze wytłumaczy i zadba by każda, nawet najbardziej skomplikowana sprawa została rozwiązana po twojej myśli. Zajmuje się także takimi gałęziami prawa, jak prawo leśne, łowieckie i spadkowe. Jest także znanym i cenionym mediatorem z wszystkimi uprawnieniami.
buka123 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 36
Dołączył: Czw Maj 23, 2019 8:51
Posty: 267
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Śro Lip 15, 2020 19:50    Temat postu: Re: Dobry prawnik

ja polecam mec. Cejrowskiego. Mają doświadczenie w sprawach dot. rozwody tczew Ta kancelaria jest bardzo skuteczna, solidna i terminowa. Jednym slowem pełen profesjonalizm i niewygórowane ceny
edziak 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Sie 11, 2014 11:46
Posty: 90
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pią Lut 19, 2021 10:24    Temat postu: Re: Dobry prawnik

Też nam dobrego prawnika
crocka 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Wto Mar 21, 2017 9:52
Posty: 333
Skąd: Szczecin-Gumieńce

PostWysłany: Pią Lut 26, 2021 16:25    Temat postu: Re: Dobry prawnik

Mogę Ci polecić adwokata Łukasza Węgłowskiego, ma swoją kancelarię w Szczecinie i Kamieniu Pomorskim ale bez problemu ogrania wszystkie sprawy na całym wybrzeżu, specjalizuje się w prawie rodzinnym
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama