portal osiedli, dzielnic i miast

Tczew - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Szukam adwokata w Tczewie
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Szukam adwokata w Tczewie

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
marek71 
   

Nowy na forum


Wiek: 53
Dołączył: Sob Wrz 03, 2016 20:34
Posty: 1
Skąd: Tczew

PostWysłany: Nie Wrz 04, 2016 9:19    Temat postu: Szukam adwokata w Tczewie

Witam,
szukam dobrego adwokata w Tczewie, który pomoże mi w sprawie rozwodowej. Czy ktoś może mi coś polecić? Będę wdzięczny.
sabina_g 
   

Nowy na forum


Wiek: 52
Dołączył: Wto Wrz 06, 2016 16:20
Posty: 2
Skąd: Tczew

PostWysłany: Wto Wrz 06, 2016 16:22    Temat postu: Re: Szukam adwokata w Tczewie

Jeśli chodzi o adwokata w Tczewie, to polecam Kancelarię Adwokacką Cejrowski, tu masz linka do strony internetowej www.cejrowski.pl Korzystałam z ich usług i byłam bardzo zadowolona
Wioletta7 
   

Nowy na forum


Wiek: 44
Dołączył: Śro Wrz 14, 2016 10:34
Posty: 1
Skąd: Tczewa

PostWysłany: Śro Wrz 14, 2016 10:57    Temat postu: Re: Szukam adwokata w Tczewie

Najlepszy adwokat w Tczewie to Paweł Cejrowski.
kamila78 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 30
Dołączył: Śro Sty 25, 2017 13:06
Posty: 253
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Wto Sty 23, 2018 19:52    Temat postu: Re: Szukam adwokata w Tczewie

Zdecydowanie popieram, zwłaszcza że prawnicy z kancelarii http://cejrowski.pl/ specjalizują się w wielu dziedzinach prawa i uczciwie podchodzą do klienta.
waro32 
   

Bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Czw Sty 25, 2018 10:12
Posty: 37
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Cze 17, 2018 11:00    Temat postu: Re: Szukam adwokata w Tczewie

A jeżeli chodzi o sprawę cywilną (odszkodowanie). Możecie polecić kogoś sprawdzonego?
strener 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 39
Dołączył: Czw Lut 01, 2018 10:29
Posty: 202
Skąd: Wro

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 11:52    Temat postu: Re: Szukam adwokata w Tczewie

waro32 napisał:
A jeżeli chodzi o sprawę cywilną (odszkodowanie). Możecie polecić kogoś sprawdzonego?


Tutaj powyżej padło już kilka propzycji. Dorzucę jeszcze od siebie namiar do adwokata S. Pestka, którym ma kancelarię przy AK 23. Tutaj masz do niego kontakt: http://www.adwokattczew.pl/

Specjalizuje się w różnego rodzaju sprawa, ale z tego co czytam na jego stronie, nie powinno być też problemów ze sprawami cywilnymi, w tym o odszkodowanie.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama