portal osiedli, dzielnic i miast

Tczew - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » opony do dostawczaka
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

opony do dostawczaka

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
denipo 
   

Forum Ekspert


Wiek: 43
Dołączył: Pią Kwi 22, 2016 9:05
Posty: 432
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Gru 15, 2016 15:12    Temat postu: opony do dostawczaka

Tak jak w temacie. Jako że rozwijamy branżę, to zależy mi na tym, aby zakupić kilka samochodów dostawczych. Gdzie dostanę używane opony do nich, ale tak aby była zachowana dobra jakość?
robertos77 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Sie 06, 2013 19:48
Posty: 96
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Gru 15, 2016 15:25    Temat postu: Re: opony do dostawczaka

Myślę, że powinna zainteresować Cie oferta: http://opony-ekspert.pl/. Doświadczona, ale także profesjonalna firma. Posiadają opony renomowanych marek, także możesz być pewna, że jakość będzie naprawdę dobra. Prowadzą także fachowy serwis i w razie awarii - wystarczy zadzwonić i na pewno się w szybkim czasie zjawią Smile
eebathory 
   

Bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Śro Mar 14, 2018 20:36
Posty: 36
Skąd: Gdańsk-Oliwa

PostWysłany: Czw Gru 06, 2018 20:44    Temat postu: Re: opony do dostawczaka

Opony do bardzo ważny element wyposażenia samochodu, tak samo osobowego jak i dostawczego. A jako, że zima idzie tym bardziej trzeba ogumienie dobierać z głową. Ja np. poluję na opony tego typu https://www.uniroyal.pl/samochod/opony/ms-plus-77 które moim zdaniem idealnie sprawdziłyby się podczas polskich zim- mniej śniegu a więcej chlapy i marznącego deszczu. Podejrzewam, że o podobnej konstrukcji do aut dostawczych i ciężarowych też można kupić.
tenorek 
   

Forumowicz


Dołączył: Nie Sie 11, 2019 8:39
Posty: 151
Skąd: Polska

PostWysłany: Wto Sie 13, 2019 5:04    Temat postu: Re: opony do dostawczaka

denipo napisał:
Tak jak w temacie. Jako że rozwijamy branżę, to zależy mi na tym, aby zakupić kilka samochodów dostawczych. Gdzie dostanę używane opony do nich, ale tak aby była zachowana dobra jakość?


Witaj. Prowadzę firmę transportową już dobra 10 lat i z własnego doświadczenia nie polecam Ci kupować opon używanych. Nie opłaca się po prostu przy takiej eksploatacji samochodu. Duży wybór posiada internetowa hurtownia opon Może słyszałeś o platformie opon? W skrócie: wiele ofert, możliwość kupna i dostawa do domu.
amituchens 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Paź 15, 2019 11:26
Posty: 50
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw Lis 21, 2019 16:10    Temat postu: Re: opony do dostawczaka

W sumie chyba w samochodach dostawczych lepiej zainwestować w nowe opony i być pewnym, że z nimi wszystko ok. Jednak samochód ma trochę obciążenia i lepiej zadbać o bezpieczeństwo.




_____________________________________________
Sprawdź co w swojej ofercie ma stacja paliw białystok.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama