portal osiedli, dzielnic i miast

Tczew - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Ciąża i co po porodzie
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Ciąża i co po porodzie

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
adamouu 
   

Początkujacy


Dołączył: Nie Sie 13, 2017 21:22
Posty: 7
Skąd: Zaspa

PostWysłany: Czw Sie 24, 2017 12:29    Temat postu: Ciąża i co po porodzie

Hejka wszystkim forumowiczkom Smile
Jak w temacie – poszukuję różnego rodzaju informacji o tym jak przebiega ciąża, co się dzieje ze mną, z dzieckiem, jakie są dolegliwości w trakcie i po ciąży oraz jak można im skuteczne przeciwdziałać… Czy jesteście w stanie mi coś doradzić w tym obszarze tematycznym? Ja się właśnie zastanawiam czy np. informacje takie jak w tym artykule są rzetelne http://www.mamazone.pl/artykuly/mama/uczucia-i-seks/obkurczanie-pochwy-laserem/ Co o tym sądzicie? Z góry wielkie dzięki za porady w tym temacie Smile
Olaaa90 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Śro Wrz 06, 2017 8:59
Posty: 207
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 8:37    Temat postu: Re: Ciąża i co po porodzie

Po ciąży nie można zapomnieć o aktywności fizycznej. Ja praktykuję jogę na zajęciach w klubie. Samopoczucie to już zupełnie inna bajka Smile
Zajrzyjcie do tej wyszukiwarki trenerów i instruktorów - mi ułatwiła życie Smile
https://lepszytrener.pl/joga
buka123 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 36
Dołączył: Czw Maj 23, 2019 8:51
Posty: 267
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Wto Maj 28, 2019 14:16    Temat postu: Re: Ciąża i co po porodzie

Depresja po porodzie zdarza się bardzo często. Zwłaszcza, gdy są jakies problemy z dzickiem, mama chodzi niewyspana, nie może się ogarnąć i odnaleźć w nowej roli. Gdy przytłacza ją nadmiar obowiązków, gdy nie podoba się nam nasze ciało po ciązy. Wtedy pojawia się zwątpienie we własne siły, z tego czy się jest dobrą matką. Ważne jest wsparcie partnera, zostawienie dziecka z nim, a samej wyjście z domu z koleżankami, czy na jakiś masaż. Po prostu oderwanie się od codziennych obowiązków i zmiana otoczenia. Warto poczytać więcej na ten temat tutaj: https://www.zdrowyportal.org/18753/depresja-po-porodzie-wszystko-co-powinnas-wiedziec/
panijola 
   

Bywalec


Wiek: 36
Dołączył: Czw Cze 13, 2019 21:05
Posty: 39
Skąd: Polska

PostWysłany: Pon Lip 15, 2019 14:08    Temat postu: Re: Ciąża i co po porodzie

Dlatego moim zdaniem ciążę powinno się w pełni świadomie planować . Tylko w ten sposób unikniemy problemów.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama