portal osiedli, dzielnic i miast

Tczew - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Perfumy dla dziewczyny
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Perfumy dla dziewczyny

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
mixonik22 
   

Bywalec


Dołączył: Czw Gru 13, 2018 12:08
Posty: 30
Skąd: Reda

PostWysłany: Nie Lip 28, 2019 17:30    Temat postu: Perfumy dla dziewczyny

Siema, moja dziewczyna ma niedługo urodziny i w przyszłym tygodniu muszę kupić Jej prezent, postanowiłem, że w tym roku kupię Jej perfumy. Nie wiem jednak jakie perfumy wybrać dla mojej ukochanej. Znalazłem dzisiaj ciekawe perfumy marki Calvin Klein w sklepie Perfumy.pl https://perfumy.pl/pol_m_Perfumy-damskie-151.html Co myślicie o tych perfumach?
RobertK4 
   

Bywalec


Wiek: 38
Dołączył: Pią Paź 18, 2019 21:23
Posty: 47
Skąd: Polska

PostWysłany: Pon Maj 25, 2020 22:09    Temat postu: Re: Perfumy dla dziewczyny

Bardziej znam się na męskich kompozycjach zapachowych, Ty pewnie też. Na Twoim miejscu poszukałbym więc jakichś sugestii ze strony ekspertów. Jak się okazuje takie osoby są. Natrafiłem nawet na ciekawy poradnik tworzony przez znawczynię i pasjonatkę perfum, sam zobacz: https://perfumyagnieszki.pl/artykul/typy-perfum-damskich-na-wiosne-2020 . Może lektura ułatwi Ci wybór.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama