portal osiedli, dzielnic i miast

Tczew - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Hala stalowa - jaka firma?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Hala stalowa - jaka firma?

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
stefan28 
   

Forum Ekspert


Wiek: 33
Dołączył: Pon Sty 14, 2019 14:37
Posty: 493
Skąd: Lipnica

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2020 12:23    Temat postu: Hala stalowa - jaka firma?

Cześć, zastanawiam się ostatnio nad zainwestowaniem w halę stalową, jednak kompletnie nie wiem na jakiego wykonawcę się zdecydować. Korzystaliście już z takich usług i możecie coś polecić? Dużo dobrego słyszałem o tej firmie https://www.kobexstal.pl/ . Wiecie coś o niej? Z tego co widzę to mają oni całkiem pozytywne opinie na temat swojej działalności. Dajcie znać co wiecie na ten temat, dzięki!
dragon33 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Paź 21, 2018 13:32
Posty: 95
Skąd: Gdańsk-śródmieście

PostWysłany: Czw Lip 02, 2020 4:38    Temat postu: Re: Hala stalowa - jaka firma?

Wiesz przy halach stalowych najlepiej zdecydować się na profesjonalistów. Tak zrobiłem i nie żałuję. Zostawiam ci namiar na firmę Skeleton https://skeleton.pl/o-nas/, to najlepszy producent hal stalowych. Postawienie mojego magazynu zajęło im tylko cztery tygodnie.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama