portal osiedli, dzielnic i miast

Tczew - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Trener personalny.
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Trener personalny.

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
mareksz11 
   

Nowy na forum


Wiek: 62
Dołączył: Sob Wrz 04, 2010 15:55
Posty: 4
Skąd: tczewa

PostWysłany: Sob Wrz 04, 2010 20:00    Temat postu: Trener personalny.

WITAM WSZYSTKIE PANIE I PANOW

Witam serdecznie, nazywam sie Marek Szalapata i jestem Osobistym Trenerem Fitness-kulturystyki. Ta branza jest moją pasją od wielu lat, dlatego postanowiłem zając się tym zawodowo. Jestem absolwentem AWF, magistrem, specjalista Promocji Zdrowia, instruktorem kulturystyki, fitness, dietetykiem. Moje motto....Schudnij ....raz i na zawsze!


Trener Osobisty to osoba, która zadba o Państwa sylwetkę i zdrowie, poprowadzi indywidualnie poprzez trening siłowy lub redukcyjny dbając równolegle o odpowiedni program dietetyczny.
Dzięki naszej współpracy już nigdy nie będą musieli Państwo tracić mnóstwa czasu i energii na nieefektywne treningi pod okiem nie zawsze profesjonalnych i skorych do pomocy - instruktorów.
Do każdego klienta podchodzę i n d y w i d u a l n i e zarówno w kwestiach treningu jak i diety, wspomagania oraz masażu.Każda osoba powinna mieć trening dopasowany do jej typu sylwetki, metabolizmu oraz czasu jaki może poświęcić na treningi - to samo dotyczy programu dietetycznego i suplementacji.

Nie ma dwóch identycznych pod tym względem osób - dlatego to jest tak ważne.

Zakres Usług :

1. układanie i prowadzenie treningów modelujących sylwetkę (siłowych,aerobowych), u klientki(a) w domu bądź siłowni, jogging, trening interwałowy,marszobiegi, nordic walking

2. tworzenie indywidualnych programów dietetycznych, konsultacje z zakresu zdrowego żywienia 3. suplementacja potreningowa i zdrowotna

ZAJECIA PROWADZE U KLIENTA W DOMU BADZ NA SILOWNI.

Kontakt tel.606994288



Powrót
nolcia14 
   

Forumowicz


Wiek: 40
Dołączył: Wto Maj 16, 2017 9:42
Posty: 177
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Śro Cze 07, 2017 12:43    Temat postu: Re: Trener personalny.

Kiedys korzystałam z usług trenera personalnego i byłam bardzo zadowolona. Polecił mi sklep https://emodneobuwie.pl/ w któym kupilam obuwie sportowe do ćwiczeń, mam je do dziś.
Olaaa90 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Śro Wrz 06, 2017 8:59
Posty: 207
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Śro Sty 03, 2018 8:05    Temat postu: Re: Trener personalny.

Treningi personalne słusznie stały się modne. Bo jednak osobista opieka specjalisty gwarantuje sukces. Znalazłam też niesamowitą stronę dla zapaleńców treningowych. To wyszukiwarka trenerów i instruktorów - największa jaką widziałam w internecie. No i mają bloga o tematyce sportowej i w ogóle Smile A, rejestrują się tam nie tylko trenerzy personalni, ale też instruktorzy i trenerzy ze wszystkich innych dyscyplin. I działa na całą Polskę. Zobaczcie: http://lepszytrener.pl/trening-personalny
mariaa850 
   

Zaglądajacy


Wiek: 38
Dołączył: Pon Sie 13, 2018 10:44
Posty: 22
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 9:43    Temat postu: Re: Trener personalny.

żeby ćwiczenia były skuteczne to jednak powinny być dobrane indywidualnie. Ale wszystko zależy od tego co konkretnie chcecie osiągnąć. Przy niektórych chorobach, szczególnie metabolicznych nie są wskazane np. intensywne ćwiczenia i mogą nawet dawać efekty odwrotne do zamierzonych. Wtedy trener obowiązkowo !
equaringer 
   

Początkujacy


Dołączył: Wto Lut 26, 2019 13:21
Posty: 7
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Wto Lut 26, 2019 13:33    Temat postu: Re: Trener personalny.

wraz z dbaniem o ciało, warto również zadbać o umysł i skusić się na konsultacje np. z psycholog białystok
Armin88 
   

Początkujacy


Dołączył: Wto Mar 05, 2019 17:41
Posty: 6
Skąd: Gdańsk-Wrzeszcz

PostWysłany: Pią Mar 08, 2019 23:17    Temat postu: Re: Trener personalny.

Bardzo przydatna reklama usługi. Takie rzeczy są teraz bardzo modne.


__________
https://hurtownialuka.pl/pl/
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama